Huawei P smart 2019 inceledik! 

Huawei P smart 2019 inceledik! Merakla beklenen bir telefon olan Huawei P smart 2019 detaylı incelemesi ile karşınızdayız. Telefonla ilgili merak ettiğiniz her şey bu videoda.

Huawei P smart 2019 inceledik! İlk piyasaya sürüldüğünde 2300 TL civarında bir fiyatı olan telefon inceleme yaptığımız tarihte (Nisan 2019) 1800 TL civarında bir fiyatla satılıyordu. Telefonun ilk olarak genel görünümüne göz atalım: Ele rahat oturan kullanımı kolay bir telefon var karşımızda. 6.21 inçlik ekran büyüklüğüne rağmen neredeyse tek elle bile kullanılabilen bir telefon P smart 2019. Ekranın üst orta kısmında bulunan damla çentik ve yüzde 83.1 gövde ekran oranı bizi karşılıyor. Bu minik çentikte telefonun 8 MP çözünürlüklü kamerası yer alıyor.
microUSB bağlantısından şarj olan telefonda 3.5 mm kulaklık çıkışı da bulunuyor. Bu sayede istediğiniz kulaklığı telefona takabiliyorsunuz. Arka yüzde 13 +2 MP dual kamera yer alırken onun hemen altında LED lamba ve yine arka yüzün üst orta kısmına konumlandırılan parmak izi okuyucu yer alıyor.

Telefonun arka yüzü parlak bir şekilde tasarlanmış. Bize gönderilen mavi rengin dışında Açık Mavi ve Siyah renk seçenekleri de var. Bu arka yüzün en önemli sıkıntısı çizilmeye açık olması. Kutusundan bir kılıf falan çıkmadığı için eğer bu telefonu alacaksanız mutlaka kılıfla kullanmanızı öneririz. Zira bu parlak arka yüz çok çabuk çiziliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir