Asus ROG Phone 2 geliyor!

Asus’un oyun için özel olarak geliştirdiği telefonu ROG Phone 2 ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Detaylar haberimizde.
Yeni akıllı telefonu ROG Phone 2 için, oyun devi Tencent ile birlikte çalışacak olan Asus, ROG Phone 2’yi piyasaya süreceği tarihi açıkladı.

Asus ROG Phone 2 geliyor!Tayvan merkezli bilgisayar ve donanım üreticisi olan Asus, oyun telefonu olan ROG Phone 2’nin çıkış tarihini açıkladı. Asus’un en güçlü oyun telefonu olma iddiası taşıyan ROG Phone 2, açıklamaya göre 2019 yılının üçüncü çeyreğinde Çin’de piyasaya sürülecek. Cihazın ilerleyen zamanlarda Avrupa’da ve Amerika’da da kullanıcılarla buluşacağı gelen bilgiler arasında. Asus, yeni modeli ROG Phone 2 için, Çin’in oyun devi Tencent ile bir reklam anlaşması bile yapmış durumda.Akıllı telefon piyasasında yaşadığı kayıpları azaltmak isteyen Tayvanlı teknoloji devi Asus, geçtiğimiz yılın aralık ayında oyun odaklı ve premium telefonlara odaklanacağını açıkladığını da ayrıca hatırlatalım.

Asus’un, geçtiğimiz yıl ekim aylarında piyasaya sürdüğü ROG Phone’un piyasaya sunulduğunda, en ucuz modelinin 900 dolar olması kullanıcıları üzmüştü. Günümüz piyasasında yüksek segment telefon modellerinin çep yakan fiyatlarını göz önünde bulundurursak eğer, Asus’un yeni telefon modeli ROG Phone 2’in fiyatının pek de uygun olmayacağını söylemek yanlış olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir